DIETY​

WYBIERZ DIETĘ DOPASOWANĄ DO SWOICH POTRZEB!

Dieta Sport

Jesteś sportowcem lub aktywność fizyczna jest Twoim hobby? Dieta Sport powstała z myślą o Tobie. Między jednym treningiem a drugim warto pomyśleć nad zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietą.
Pilnowanie kaloryczności swoich posiłków bywa męczące, zwłaszcza, gdy wolny czas wolisz poświęcać ćwiczeniom. Nasi dietetycy zadbali, byś nie musiał się o to martwić. Przygotowana dieta zawiera różnorodne posiłki, zbilansowane na bazie węglowodanów z uzupełnieniem niezbędnej ilości białka oraz tłuszczów. Znajdziesz w niej produkty ze wszystkich grup spożywczych, w tym różnego rodzaju mięsa, ryby, jaja, nabiał, produkty zbożowe, warzywa i owoce. Każde śniadanie zawiera dodatkowo smaczny koktajl, który jest idealnym posiłkiem około treningowym.

Dieta Odchudzająca

Moja dieta lekka została skomponowana w oparciu o wyselekcjonowane warzywa i owoce, chude mięsa i ryby, produkty mleczne z niską zawartością laktozy, wysokiej jakości tłuszcze, drobne kasze, lekkostrawne pieczywo, delikatne zioła i przyprawy. Wszystko zostało odpowiednio zbilansowane pod kątem odżywczym, makro- i mikroskładników. Składniki zostają poddawane łagodnej formie obróbki, tj. najczęściej są gotowane (np. warzywa czy mięso), ale również pieczone, gotowane na parze czy duszone. Posiłki przygotowane w lekkostrawny sposób wpływają na poprawę samopoczucia, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wspomagają leczenie i szybszą regenerację. W mojej diecie lekkiej próżno szukać produktów ciężkostrawnych i wzdymających. Nie każdy organizm dobrze sobie radzi z ich trawieniem. Wyeliminowałem takie produkty jak: cebula, czosnek, warzywa kapustne, grzyby, ostre przyprawy, grube kasze, razowe pieczywo pełnoziarniste, nasiona roślin strączkowych. Ograniczyłem również produkty zawierające laktozę. Nie znajdziesz w tej diecie również potraw smażonych.

Dieta Niski Indeks Glikeniczny

Masz problemy zdrowotne związane z nieprawidłowym poziomem glukozy lub insuliny we krwi? A może lubisz podjadać słodycze i chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Poznaj naszą dietę pudełkową z niskim indeksem glikemicznym. Dzisiaj cukier prosty znajdziemy w wielu produktach. Nawet w tych, które wydają się zdrowe. Jego nadmierne spożywanie zaburza prawidłowe funkcjonowanie organizmu i w przyszłości może zaowocować nieprzyjemnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dlatego niezależnie od tego, co Tobą kieruje, dieta Low IG odpowie na Twoje potrzeby. Jadłospis w całości opiera się na produktach z niskim indeksem glikemicznym, przez co w diecie ograniczona została ilość niezdrowych cukrów prostych. Nasi dietetycy i kucharze przygotowują posiłki w taki sposób, aby zapobiegały wahaniom poziomu glukozy we krwi. Odpowiednio zbilansowane dania pomogą Ci utrzymać równowagę i ułatwią proces odchudzania. Zestaw LOW IG składa się z 5 zdrowych i różnorodnych posiłków każdego dnia.

Dieta Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa bije w ostatnim czasie rekordy popularności. To sposób żywienia uważany jako remedium w drodze do lepszej kontroli masy ciała, uregulowanie gospodarki węglowodanowej, a tym samym także poprawy ogólnego samopoczucia.

Oferowana przez Fit Michę dieta pudełkowa Low Carb to w tłumaczeniu z j. angielskiego „low” – nisko i „carb” – węglowodan. To tłumaczenie od razu podaje nam podstawową definicję diety, która polega na ograniczaniu spożycia produktów dostarczających znaczących ilości węglowodanów. To właśnie z nich nasz organizm czerpie energię, dlatego dieta niskowęglowodanowa opiera się na jednoczesnym zwiększeniu białka i tłuszczów. Dzięki temu nawet kiedy ograniczysz spożycie węglowodanów, nasza dieta będzie dostarczać wartościowe składniki odżywcze niezbędne dla Twojego organizmu.

Wege z rybą

Wyeliminowałeś ze swojej diety mięso, natomiast nie chcesz rezygnować z jedzenia ryb? Dieta Vege+Fish powstała z myślą o Twoich szczególnych potrzebach. Poza rybami,podobnie jak w diecie wegetariańskiej, znajdziesz swoim zestawie produkty nabiałowe, jaja, nasiona roślin strączkowych, produkty zbożowe oraz owoce, warzywa, pestki i orzechy. Nie musisz martwić się o to, czy dieta dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Nasi dietetycy skomponowali ją w taki sposób, aby dostarczyć Ci ich odpowiednią ilość.

Dieta Białkowo Tłuszczowa „Keto”

Zestaw BIAŁKOWO TŁUSZCZOWA „KETO” to ketogeniczna dieta pudełkowa skierowana do osób, które chcą spróbować diety o niskiej zawartości węglowodanów. Celem obniżenia podaży węglowodanów jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, który może wpłynąć na poprawę tempa redukcji masy ciała. Ketoza jest stanem metabolicznym w organizmie, w którym dochodzi do wzrostu stężenia ciał ketonowych w osoczu. Jednocześnie poziom glukozy i insuliny we krwi pozostaje na niskim poziomie. W odróżnieniu od standardowej sytuacji, w której energia pochodzi z glukozy, w stanie ketozy do pozyskania energii wykorzystuje się ciała ketonowe powstałe w wyniku utleniania wolnych kwasów tłuszczowych. Aby stan ketozy był możliwy do uzyskania nie wolno włączać do codziennej diety posiłków oraz płynów wpływających na zmianę proporcji założonych makroskładników. Dodatkową zaletą stosowania tego modelu żywieniowego jest obniżenia łaknienia i dłuższe uczucie sytości po spożyciu posiłku. Nie jest to typowa dieta ketogeniczna. Nie jest to typowa dieta ketogeniczna.

Dieta Standard

Chcesz zmienić lub ustabilizować swój sposób żywienia? Jesz niezdrowe posiłki i brak Ci energii? Dietę Standard dedykujemy właśnie Tobie – jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą wprowadzić do swojego życia zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki. Dzięki niej możesz zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać zdrową sylwetkę – cel zależy od wybranej przez Ciebie kaloryczności. Dieta Standard składa się z 5 posiłków. Każde danie powstaje we współpracy z naszymi dietetykami, więc możesz być pewien, że nie zabraknie w nich składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Nasi kucharze dbają, by dieta była różnorodna. Co to oznacza? W menu znajdziesz szeroki wachlarz produktów roślinnych oraz zwierzęcych, w tym nabiał, jajka, różne rodzaje mięsa oraz ryby morskie.

Dieta Wege ​

Jesteś na diecie wegetariańskiej i chcesz zadbać o to, aby Twój organizm otrzymał wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Dieta Vege całkowicie eliminuje mięso, ryby oraz owoce morza. Zamiast tego znajdziesz w niej produkty nabiałowe, jaja, nasiona roślin strączkowych, produkty zbożowe oraz owoce, warzywa, pestki i orzechy. Wszystkie posiłki komponowane są w taki sposób, aby dostarczyć Ci odpowiednią ilość białka. Dieta jest także bogata w oleje roślinne, nasiona i orzechy, aby zapewnić Tobie odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych (np. kwasów omega-3). Musisz pamiętać, że od prawidłowego bilansu diety zależy odpowiednie funkcjonowanie Twojego organizmu.

Dieta 8 Posiłków Dla dwojga

Co kryje się pod tą romantyczną nazwą? Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i lubiących oszczędzanie duetów. Zamów dietę składającą się z 8 pudełek i podziel ją z kim tylko chcesz! Smacznie, Tanio, Praktycznie. Pamiętaj również o możliwości wyboru posiłków z pośród naszych kilkunastu propozycji! W skład diety wchodzi: 1x śniadanie, 2x drugie śniadanie, 2x obiad, 2x podwieczorek, 1x kolacja

Dieta 6 Posiłków Dla dwojga

Co kryje się pod tą romantyczną nazwą? Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych i lubiących oszczędzanie duetów. Zamów dietę składającą się z 8 pudełek i podziel ją z kim tylko chcesz! Smacznie, Tanio, Praktycznie. Pamiętaj również o możliwości wyboru posiłków z pośród naszych kilkunastu propozycji! W skład diety wchodzi: 2x śniadanie, 2x obiad, 2x kolacja

Dodatkowe posiłki

Nie masz czasu na jedzenie 5 posiłków ? A może masz już u nas dietę i chcesz jedynie zamówić pojedyncze posiłki dla drugiej połowy lub dziecka? To rozwiązanie jest dla Ciebie!! Płać tylko za to co chcesz zjeść, również w opcji wegetariańskiej 🙂 

Wybór menu

Zamów dietę poprzez formularz i otrzymaj aż tydzień diety zupełnie za darmo!!!